SuperMAT 500ml MR | Prodejní a inzertní katalog OpenPack.cz 

 71.00 Kč

Univerzální čistič - SuperMAT 500ml MR Zlín

  Dům, dílna a zahrada

Je univerzální čistící a odmašťovací prostředek s vysokou účinností určený k odstranění syntetických, rostlinných a živočišných tuků. V automobilovém průmyslu je ideálním pomocníkem při odstraňování nečistot a hmyzu s laku a skel, k mytí motorů, litých kol a autoplachet. Ideální při čistění řetězů a pohyblivých částí u jízdních kol. Ekologický / 750ml / Manuální rozprašovač.

Dodává: Dankr s.r.o. / www.dankr.cz


Skladem ve Zlíně:
Objednací kód : 10070

 Publikováno:

22/03/2018

 Upraveno:

22/03/2018

 Region:

Zlínský

 Město:

Zlín

 Adresa:

Ševcovská Ul. 2673

 Zobrazeno

14Vlastnosti produktu

DANKR s.r.o.
10070

Užitečné informace

  • Pokud chcete zveřejnit osobní nebo firemní inzerát, můžete jej publikovat po registraci. V případě že nenajdete vhodnou sekci pro zveřejnění, umístěte jej do kategorie "Nezařazeno" a kontaktujte administrátora.
  • Osobní inzerce je zdarma, publikována je po dobu 30 dnů. Zrušit inzerci je možno po přihlášení, nebo odkazem, který jste obdrželi emailem. Pokud není uložení inzerátu v termínu 30 dnů prodlouženo, je inzerát vyřazen z databáze!
  • Produkty preferovaných e-shopů "HobyNářadí.cz, Print-studio.cz je možno objednat s dopravou zdarma do výdejního místa ve Zlíně. Poptávku dopravy zdarma libovolného produktu preferovaného e-shopu proveďte vložením kódu produktu nebo odkazu na výrobek do sekce "Poptávka. Po zadání poptávky budete kontaktováni prodejcem..."
  • Obecné info: Tyto stránky se nikdy nepodílejí na žádné transakci a nezabezpečují platby, přepravu, záruční transakce, poskytují služby "ochranu kupujícího" nebo "certifikaci prodejce".

 Osoba

 Tel.: 603446143

 Region: Zlínský

 Město: Zlín

Kontaktovat prodejce